Buderus Logamax Plus GB072-24K Yoğuşmalı Hermetik Kombi« Geri

Buderus Logamax Plus GB072-24K Yoğuşmalı Hermetik Kombi

Buderus Logamax Plus Yoğuşmalı Kombi


Kombi Isıtma ve Kullanım Kapasitesi : Buderus Logamax Plus kombi 24kW ısıtma özelliği ve 30kw kullanım su kapasitesine sahiptir.
Kombi Sıcak Su Verimi : Buderus Logamax Plus kombi barındırdığı harici plakalı eşanjör sayesinde kullanılabilir sıcak su verimini arttırır.
Kombi Otomasyon Sistemi : Buderus Logamax Plus kombi, son teknoloji BC20 isimli kumanda ünitesi sayesinde gelişmiş bir otomasyon sistemini kullanarak enerji verimliliğini artırır.
Kombi Tank Kapasitesi : Buderus Logamax Plus kombi'nin tankı 12Lt genleşme özelliğine sahiptir.
Kombi Harici Etken Özellikleri : Buderus Logamax Plus kombi'nin ek olarak bulunan sensörü sayesinde dışarada ki hava ile orantılı çalışması sağlanmıştır.
Kombi Kontrol Üniteleri :  Buderus Logamax Plus kombi, kendi bünyesinde topladığı sıcaklık kontrol üniteleri haricinde Buderus RC ve 4000 Serisi ile uyumlu modüllerde ihtiva etmektedir.
Kombi Fan Sistemi : Buderus Logamax Plus kombi sıcaklığa göre uyum sağlayan modülasyonlu fan özelliğine sahiptir.
Kombi Sessiz Çalışma : Buderus Logamax Plus kombi, en aşırı kullanım koşullarında bile 36 dB(A) seviyesinde çalışarak sessizliği korumaktadır.
Kombi Gösterge Ekranı : Buderus Logamax Plus kombi'nin gösterge ekranı geniş bir LCD ekran olarak tasarlanmış ve kullanım kolaylığı sağlayan büyük butonlar panele eklenmiştir.
Kombi Temizlik Özellikleri : Buderus Logamax Plus kombi, çalışma sürecindeki kirliliği termik dezenfeksiyon olarak nitelendirilen 70oC'de kendisini temizleyebilme özelliği ile üretilmiştir.
Kombi Güç Tüketimi : Buderus Logamax Plus kombi 2W gibi en düşük seviyede güç tüketimi yapacak şekilde tasarlanmıştır.
Kombi Anti-Blokaj Sistemi : Buderus Logamax Plus kombi kullanıcıların sıkça şikeyetçi oldukları pompa sıkışmasını önleyebilen anti-blokaj sistemini de kendi bünyesinde barındırmaktadır.
Kombi Donma Emniyeti : Buderus Logamax Plus kombi, harici hava şartları da göz önünde bulundurulup donma emniyeti sistemi ile korunmuştur.
Kombi Güneş Enerji Sistemi : Buderus Logamax Plus kombi'nin kullanıcılarına sunduğu en büyük tasarruf imkanlarından biri de güneş enerjisi sistemleri ile entegre edilebilir olmasıdır.
Kombi Boyutları : Buderus Logamax Plus kombi 84*44*35cm ebatlarındadır.
Kombi Verimliliği : Buderus Logamax Plus kombi %109 oranında enerji verimliliği sağlamaktadır.

Kombi Fiyatı : Buderus Logamax Plus kombi fiyatı 2790 TL'dir.
Copyright © 2016 Kombi Fiyatları - Enucuzkombici.com